Достапни линкови

Ќерката на портпаролот на Путин стажира во Европскиот парламент


Ќерката на портпаролот на Путин стажира во Европскиот парламент
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Ќерката на портпаролот на рускиот претседател Владимир Путин работи како практикант во Европскиот парламент во Брисел и има непречен пристап до разни документи на ЕУ, дознава Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG