Достапни линкови

Реакции на говорот на Путин за состојбата на нацијата


Реакции на говорот на Путин за состојбата на нацијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Премногу за надворешните, а многу малку за внтарешните работи. Вака реагираат дел до жителите на рускиот град Екатеринбург на говорот на претседателот Владимир Путин за состојбата на нацијата пред двата дома на парламентот.

Категории

XS
SM
MD
LG