Достапни линкови

Мицкоски: СДСМ апси за да се откажеме од избори


Мицкоски: СДСМ апси за да се откажеме од избори
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека СДСМ е во слободен пад и оти затоа приведуваат нивни функцинери, врз основа на сомнителни докази.

XS
SM
MD
LG