Достапни линкови

Венецуела: убиен поради видео на Твитер


Венецуела: убиен поради видео на Твитер
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Џони Годој на Твитер го искажа своето противење против претседателот на Венецуела Николас Мадуро, објавувајќи видео како трча со националното знаме. Тоа беше кобно за него, вели неговото семејство.

Категории

XS
SM
MD
LG