Достапни линкови

Пелоси: сега НАТО ни е попотребно


Пелоси: сега НАТО ни е попотребно
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:26 0:00

Претседателката на Претставничкиот дом на Конгресот на САД Ненси Пелоси одржа прес-конференција во Брисел, каде што ја потврди поддршката на Конгресот за НАТО.

XS
SM
MD
LG