Достапни линкови

Орбан ослободува од данок жени кои имаат четири деца


Орбан ослободува од данок жени кои имаат четири деца
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Унгарскиот премиер Виктор Орбан ја започна кампањата за претстојните избори за Европскиот парламент. Тој притоа побара од гласачите да ги бранат христијанските држави од имиграцијата.

Категории

XS
SM
MD
LG