Достапни линкови

Орбан ослободува од данок жени кои имаат четири деца


Орбан ослободува од данок жени кои имаат четири деца
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Унгарскиот премиер Виктор Орбан ја започна кампањата за претстојните избори за Европскиот парламент. Тој притоа побара од гласачите да ги бранат христијанските држави од имиграцијата.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG