Достапни линкови

Трет месец анти-владини протести во Србија, зошто?


Трет месец анти-владини протести во Србија, зошто?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Веќе трет месец во повеќе градови во Србија се одржуваат анти-валдини протести. Кој е организатор, кој се протестира и што бараат демонстрантите? Медиумите во Србија, главно ги игнорираат.

Категории

XS
SM
MD
LG