Достапни линкови

Со аплауз проследено потпишувањето на протоколот со НАТО


Со аплауз проследено потпишувањето на протоколот со НАТО
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Во медиа центарот во Владата на голем видео бим опкружен со знамињата на Македонија, НАТО и ЕУ со внимание се следеше потпишувањето на протоколот за членство на Македонија во НАТО. Присуствуваа владини преставници, преставник на Алијансата и новинари.

Категории

XS
SM
MD
LG