Достапни линкови

Мицкоски - Заев сака да ги украде изборите


Мицкоски - Заев сака да ги украде изборите
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:31 0:00

Инсистираме на предвремени парламентарни избори, бидејќи Зоран Заев сака да ги украде претседателските избори. Доказ за тоа е што не се процесирани нашите забелешките за нерегуларностите за време на референдумот, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG