Достапни линкови

НАТО е крај на стравот за промена на границитe


НАТО е крај на стравот за промена на границитe
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:28 0:00

НАТО значи затворање на регионалните прашања и скриени стравови од евентуално прекројување на границите плус економски просперитет. САД и ЕУ треба да и помогнат на Македонија на тој пат. Ставови во Скопје и Вашингтон.

Категории

XS
SM
MD
LG