Достапни линкови

Путин пристигна во Белград


Путин пристигна во Белград
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин со задоцнување од час и половина пристигна во Белград, каде ќе ја оствари 14-та средба со српскиот претседател Александар Вучиќ, втора во главниот град на Србија.

XS
SM
MD
LG