Достапни линкови

Српско село гради црква во почит на Путин


Српско село гради црква во почит на Путин
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин кој утре ќе престојува во Белград веќе во Србија има село, восочна фигура, ракија и неколку кафулиња именувани по него. Сега тој добива и црква.

Категории

XS
SM
MD
LG