Достапни линкови

Пред Собранието на Македонија протест против уставни измени


Пред Собранието на Македонија протест против уставни измени
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Пред Собранието, на чиј дневен ред е клучната седница за уставните промени, се одржува протест во организација на здруженијата „Tврдокорни” и ,,Македонија блокира“ против усвојувањето на уставните амандмани.

Категории

XS
SM
MD
LG