Достапни линкови

Православните христијани го слават Божиќ


Православните христијани го слават Божиќ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Православните христијани чии цркви се водат според Јулијанскиот календар го прославуваат Божиќ. Овој празник годинава доаѓа во тешко време во рамките на Православната црква.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG