Достапни линкови

Партизацијата пречка за чиста животна средина


Партизацијата пречка за чиста животна средина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:25 0:00

Не верувам дека е прашање на политичка волја, мислам дека повторно партизација си го прави своето, со тоа што некакви кадрови решенија можеби влијаат за тоа дали нешто се спроведува на терен или не од ветувањата за почиста животна средина, вели Ана Чоловиќ- Лешоска.

XS
SM
MD
LG