Достапни линкови

Говорот на Иванов - анти народен или политички зрел?


Говорот на Иванов - анти народен или политички зрел?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Во годишниот говор пред македонските пратеници претседателот Гoрѓе Иванов рече дека од заробена станавме уценета држава. Во обраќањето опозицијата препозна политичка зрелост, а власта пак антизападен и антинароден елемент кој не им мисли добро на граѓаните.

XS
SM
MD
LG