Достапни линкови

Трамп: САД нема да трошат за одбрана на другите земји


Трамп: САД нема да трошат за одбрана на другите земји
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп по ненадејната посета на американските војници во Ирак, ги посети и војниците во американската воздухопловна база Рамштајн во Германија.

Категории

XS
SM
MD
LG