Достапни линкови

Најавено продолжување на протестите во Бања Лука


Најавено продолжување на протестите во Бања Лука
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Тензиите се зголемија во босанскиот град Бања Лука, откако полицијата уапси човек чии барања за одговор за смртта на неговиот син поттикнаа неколку месечни антивладини протести. За денеска се најавени нови протести.

XS
SM
MD
LG