Достапни линкови

Граѓаните се задушуваат, итните мерки на чекање!


Граѓаните се задушуваат, итните мерки на чекање!
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Вредностите на штетните ПМ честички низ мерните станици во земјава покажуваат алармантни вредности. Граѓаните се револтирани и бараат итни мерки од надлежните институции.

XS
SM
MD
LG