Достапни линкови

Москва во трета фаза од антизападната политика на Балканот


Москва во трета фаза од антизападната политика на Балканот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Русија, велат експертите, е во т.н. трета фаза од својата антизападна политика, која ја спроведува на Балканот и која нема за цел просперитетна иднина за земјите од регионот, туку да се нанесе што поголема штета на Запад

Категории

XS
SM
MD
LG