Достапни линкови

Нечев - Молкот за Груевски ја зголемува недовербата во системот


Нечев - Молкот за Груевски ја зголемува недовербата во системот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:46 0:00

Одолговлекување на истрагата предизвикува зголемена недоверба на граѓаните во системот и покажува дека повторно се поттикнува онаа политика на неказнивост, вели Зоран Нечев од Институтот за демократија.

Категории

XS
SM
MD
LG