Достапни линкови

2018 во десетина минути


2018 во десетина минути
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:17 0:00

Како да сместиш една година во неколку минути или еве она што се случувало во 2018, например во светот, во една емисија од помалку од десет минути. Во ова издание на „Темата на неделата“ бележиме дел од настаните во 2018 година.

XS
SM
MD
LG