Достапни линкови

Има ли лек против лажните вести?


Има ли лек против лажните вести?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:47 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ се осврнуваме врз лажните вести што ги преплавуваат социјалните мрежи. Постои ли начин да се справиме со нив?

Категории

XS
SM
MD
LG