Достапни линкови

Поп - блогер, хит на Јутјуб


Поп - блогер, хит на Јутјуб
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Александар Кухта е православен свештеник во мало место во Белорусија. Но, има илјадници следбеници на Јутјуб, каде што на својот канал зборува на разни теми, - од сексот до Ленин.

Категории

XS
SM
MD
LG