Достапни линкови

Тимоние - Продолжува партизацијата на администрацијата


Тимоние - Продолжува партизацијата на администрацијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:43 0:00

Најмногу затајување во реформската агенда има во правосудството и во департизација на администрацијата, вели францускиот амбасадор Кристијан Тимоние во неделното интервју на РСЕ. Тој се сомнева дека има нова партизација на администрацијата.

Категории

XS
SM
MD
LG