Достапни линкови

Кој ѝ се меша на Македонија - Западот или Русија?


Кој ѝ се меша на Македонија - Западот или Русија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Со секоја порака до Скопје испратена и од НАТО и ЕУ и од Русија, одново и одново се отвора дебатата - Кој ѝ се меша на Македонија во нејзината определба кој ќе ѝ биде стратешкиот партнер?

Категории

XS
SM
MD
LG