Достапни линкови

Барате ли работа за да не ја најдете?


Барате ли работа за да не ја најдете?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:12 0:00

Во „Темата на неделата“ се осврнуваме врз тоа зошто во Македонија има недостиг на работна сила кога со години бележи голема стапка на невработеност?

XS
SM
MD
LG