Достапни линкови

Ахмети – Не мислев дека Груевски ќе се оддалечи од државата


Ахмети – Не мислев дека Груевски ќе се оддалечи од државата
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:06 0:00

Не мислев дека Никола Груевски ќе се оддалечи од државата, но тој ги знае причините за неговата одлука, вели претседателот на ДУИ Али Ахмети во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG