Достапни линкови

Загаден воздух, катастрофа со која ќе мора да живееме


Загаден воздух, катастрофа со која ќе мора да живееме
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:07 0:00

Смог, издувни гасови, главоболки и тешко дишење. Сето ова ви е добро познато, особено во зима кога греењето на домовите и временските прилики го прават воздухот скоро отровен. Па како да се заштитиме од тоа?

Категории

XS
SM
MD
LG