Достапни линкови

Тенката линија меѓу бизнисот, криминалот и политиката


Тенката линија меѓу бизнисот, криминалот и политиката
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:56 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ се осврнуваме врз тоа дали постојат начини за поефикасно справување со корупцијата на највисоко ниво не само кај нас, туку и во светот.

XS
SM
MD
LG