Достапни линкови

Живот на рати и со мали плати


Живот на рати и со мали плати
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:03 0:00

Постојан раст на цените и стабилен пад на вредноста на парите се каракатеристика на секоја лоша економија. Тоа неминовно носи и лош животен стандард. Во ова издание на „Темата на неделата“ говориме за нас и за Турција.

XS
SM
MD
LG