Достапни линкови

Трамп писмено одговори на прашањата за руското мешање


Трамп писмено одговори на прашањата за руското мешање
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Адвокатите на американскиот претседател Доналд Трамп соопштија дека тој во писмена форма одговорил на прашањата на специјалниот советник Роберт Мулер за наводното мешање на Русија во изборите во 2016 година.

XS
SM
MD
LG