Достапни линкови

Срамота или секоја чест - коментари за бегството на Груевски


Срамота или секоја чест - коментари за бегството на Груевски
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Што мислат граѓаните за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски и кој е одговорен за тоа, а што пишуваат на социјалните мрежи? Некои велат дека е срамота, некои му честитаат, а некои смеаат дека бил приморан бидејќи бил невин.

XS
SM
MD
LG