Достапни линкови

Османи - Планот 18 суштински за датум за ЕУ


Османи - Планот 18 суштински за датум за ЕУ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:39 0:00

Не се амбицираме дека од утре Македонија ќе ја направиме европска, туку ако секој нареден ден ни е подобар од претходниот, во смисла на конкретни резултати, ние имаме добар тренд на трансформација на државата, вели вицепремиерот Бујар Османи за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG