Достапни линкови

Преродба на социјалистичкото движење во САД


Преродба на социјалистичкото движење во САД
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Најголемата социјалистичка организација во Соединетите држави забележува експлозивен раст на членството откако Доналд Трамп влезе во Белата куќа.

XS
SM
MD
LG