Достапни линкови

Кацарска – Во ЕУ меѓу 2027 и 2030 година


Кацарска – Во ЕУ меѓу 2027 и 2030 година
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:18 0:00

Не е невидено да се случи проширување на средина на финансиска рамка, меѓутоа не е ни гарантирано дека истото е многу веројатно, вели Симонида Кацарска од Институтот за европска политика.

Категории

XS
SM
MD
LG