Достапни линкови

Легализирање на нова „опасна“ индустрија, канабисот


Легализирање на нова „опасна“ индустрија, канабисот
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:33 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ се осврнуваме врз прашањето: дали легализацијата на употребата на канабисот е корисна или опасна појава?

Категории

XS
SM
MD
LG