Достапни линкови

Во САД напнатост по сомнителните пакети


Во САД напнатост по сомнителните пакети
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп ги повика медиумите да ги запрат „бескрајните непријателства“ откако потенцијално експлозивни пратки беа уптени до телевизијата Си Ен Ен и до неколкумина видни членови на Демократската партија, меѓу кои и до Барак Обама и Хилари Клинтон.

XS
SM
MD
LG