Достапни линкови

Палмер- Гласот на пратениците е глас за иднината


Палмер- Гласот на пратениците е глас за иднината
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

САД го поддржуваат Договорот од Преспа и се задоволни од гласањето за пристапување кон уставни измени. Ќе соработуваат во властите спогодбата да се спроведе до крај, вели американскиот дипломат Метју Палмер.

САД го поддржуваат Договорот од Преспа и се задоволни од гласањето за пристапување кон уставни измени. Ќе соработуваат во властите спогодбата да се спроведе до крај, вели американскиот дипломат Метју Палмер.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG