Достапни линкови

Запирање на одењето, но и враќање на оние што работат во ЕУ


Запирање на одењето, но и враќање на оние што работат во ЕУ
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:02 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ говориме за тоа што е неопходно младите луѓе да се задржат во земјата, а не да размислуваат за заминување во некоја западно европска земја. Бугарите пак работат на враќање на оние што веќе го направиле тоа.

Категории

XS
SM
MD
LG