Достапни линкови

Селмани - Со вакви медиуми не можеме да одиме напред


Селмани - Со вакви медиуми не можеме да одиме напред
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:19 0:00

Ако ние сме сериозни и искрени во намерата да се интегрираме во евроатлантските структури со вакви медиуми ние дефинитивно не можеме да одиме напред, вели Насер Селмани, претседател на ЗНМ.

XS
SM
MD
LG