Достапни линкови

Граѓаните очекуваат СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ да се договорат


Граѓаните очекуваат СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ да се договорат
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Поголемиот дел од граѓаните што ги анкетиравме без разлика како гласале на референдумот очекуваат СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ да се договорат, иако според нив, тоа тешко ќе се постигне, но Македонија, порачуваат мора да оди напред.

Категории

XS
SM
MD
LG