Достапни линкови

Мирен референдумски ден со слаба излезност


Мирен референдумски ден со слаба излезност
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Од ДИК соопштуваат дека до 15 часот одзивот на гласачите изнесува 22, 8 отсто. Невладините МОСТ и Цивил-Центар за слобода јавуваат за неколку технички проблеми при гласањето.

Категории

XS
SM
MD
LG