Достапни линкови

Ќе биде ли исполнет цензусот на референдумот?


Ќе биде ли исполнет цензусот на референдумот?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

До 11 часот гласале 8,03 насто од гласачите, соопшти Државната изборна комисија. За текот на гласањето, приговорите и инцидентите – репортажа на РСЕ

Категории

XS
SM
MD
LG