Достапни линкови

Менувањето на времето заминува во историја?


Менувањето на времето заминува во историја?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:42 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ издоивме малку време и за времето. Онаа време што се обидовме да го преиначиме според нашите потреби, па видовме дека и така не бива.

XS
SM
MD
LG