Достапни линкови

Руски милиони за анти-НАТО пропаганда


Руски милиони за анти-НАТО пропаганда
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Се очекува Москва да ја продолжи својата пропагандна кампања за кочење на односите меѓу Западот и Балканот, искористувајќи ги политичките и економски пукнатини во регионот, предупредуваат меѓународни аналитичари.

XS
SM
MD
LG