Достапни линкови

Актерите да се вреднуваат според трудот


Актерите да се вреднуваат според трудот
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:14 0:00

На хартија актерите ги имаат сите права и се поделени во четири категории додека плата земаат како да се две категории, вели во неделното интервју за РСЕ актерката и директорка на Театарот за деца и младинци Катарина Илиевска - Силјановска.

XS
SM
MD
LG