Достапни линкови

Кукан и Флекенштајн: Гласајте, премногу е важно!


Кукан и Флекенштајн: Гласајте, премногу е важно!
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Пратениците на Европскиот парламент Едуард Кукан и Кнут Флекенштајн порачаа дека референдумот е историска шанса за земјава и дека не треба да се чекаат уште 27 години за да се постигне напредок во однос на евроатланските интеграции.

Категории

XS
SM
MD
LG