Достапни линкови

Скопје – Вашингтон - Ќе биде ли успешен референдумот?


Скопје – Вашингтон - Ќе биде ли успешен референдумот?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:53 0:00

САД го поздравија Преспанскиот договор меѓу Македонија и Грција и се силни поддржувачи на Македонските евро – атлански интеграции. Во Македонија пак, во полн ек е кампањата за успешен референдум на 30 ти септември.

XS
SM
MD
LG