Достапни линкови

Колку пораките на странските државници допираат до Македонците?


Колку пораките на странските државници допираат до Македонците?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Македонските граѓани имаат поделени мислења за тоа дали пораките на странските претставници во земјава влијаат на нивните ставови околу референдумот. Повеќето велат дека веќе имаат оформено мислење и никој не може да им го менува, но има и такви кои внимателно ги слушаат пораките на странците.

XS
SM
MD
LG